«Як користуватися інтернетом»

Набираючи в віконці браузера електронну адресу, користувач потрапляє на відповідну сторінку сайту. По сторінках сайту можна переміщатися, переглядати графіку або відео-зображення, читати текст, слухати аудіо, завантажувати програми та інше.Після того, як користувач перший раз вийшов в Інтернет - перед ним відкривається широкий вибір можливостей Мережі:


пошук інформації

Мережа дозволяє добути практично будь-яку інформацію. Користувач може довідатися про ціни на продукції будь-якої фірми на земній кулі, асортимент, постачальників і ринки збуту, котирування акцій, прочитати новини та інше. Величезна кількість проблем, пов'язаних з пошуком інформації, значно спрощуються. Приміром, для того щоб знайти роботу досить зайти на сайт www.jobseek.com на якому зберігається величезна база даних про наявність вакансії на території США. Прогноз погоди в будь-якому місті світу можна переглянути в розділі «Погода» на сайті Yahoo!. Карти автомобільних доріг, туристичні визначні пам'ятки, програми телебачення і радіо знаходяться на відповідних сайтах. Природно, для того, щоб знайти необхідну інформацію потрібно володіти певними навичками пошуку і веб-серфінгу.


комунікації

Один з опитувань громадської думки визначив, що основним мотивом для виходу в Мережу для більшості користувачів, спочатку була електронна пошта (e-mail). Листи, надіслані з різних кінців земної кулі, доходять до адресата протягом кількох хвилин. Крім того, величезна кількість дощок оголошень у Мережі, форуми за інтересами, наукові сесії і чати значно полегшують обмін інформацією.

розвага

Не потрібно забувати і про інформацію розважального характеру. Персональні сторінки за інтересами створюються людьми з різних країн. На них публікуються фотографії, інформація по питаннях, що цікавлять, йде обмін думками. Художники і дизайнери викладають копії своїх робіт. Письменники розміщують свої твори.

комерція

Комерційні сайти є, напевно, найбільш поширеними в Інтернеті. Оскільки за вихід в Інтернет та за зміст сайту треба платити, то більшість сайтів будується з мотивів отримання прибутку або від продажу товарів або надання послуг, або від розміщення реклами на часто відвідуваних сайтах. Існує досить велика кількість бізнес-моделей для комерційної діяльності в Інтернеті. Для деяких фірм прибуток, отриманий від Електронної Комерції, є основою для існування. Саме тому в даний час фірми приділяють особливу увагу своїй присутності в Інтернет і маркетингу, пов'язаному з цим присутністю.

Кiлькiсть переглядiв: 149

Новини

Календар

Попередня Листопад 2019 Наступна
ПВСЧПСН
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930