• Ви знаходитесь тут:

• Кабінет безпеки

/Files/photogallery/кабінет безпеки.jpg

Шановні відвідувачі сайту!

Ми раді вітати Вас у нашому класі безпеки. Відкриття нашого класу – це вже велика подія тому, що безпека - це один із пріоритетів, який набуває великого значення у час війни. Більш того, питання безпеки повинне стояти на першому місці в будь-якому колективі і особисто у кожного.

Наш кабінет безпеки – це новий крок на шляху розвитку гімназії, що дозволить підготувати учнів до неочікуваних ситуацій.

Відкривши наш кабінет, ми підвищуємо готовність учнів діяти у надзвичайних ситуаціях і прагнення прищепити навички до збереження якості життя вже з дитинства.

Клас безпеки розділений на кілька навчальних осередків та обладнаний інвентарем для домедичної допомоги, пожежної безпеки. Тут діти різних вікових груп зможуть в теорії і на практиці в ігровій формі навчатися основ пожежної та протимінної безпеки, правил поведінки під час сигналу «Повітряна тривога», правил надання домедичної допомоги, а для молодших школярів створений ігровий куточок та місце психологічного розвантаження.

/Files/photogallery/кб1.jpg

/Files/photogallery/кб2.jpg

А зараз пропонуємо вам дізнатися більше про осередки безпеки.

Зони кабінету безпеки

1. Зона мінної безпеки

2. Зона психологічного розвантаження

3. Зона пожежної безпеки

4. Зона домедичної допомоги

5. Зона безпеки життєдіяльності

6. Ігрова зона

7. Зона перегляду відеоуроків та презентацій

Тож, кабінет чекає на вас.

Сподіваємося, він буде дієвим засобом та помічником усім нам в освітньому процесі і допоможе прищепити здобувачам освіти потребу постійної дбайливої турботи за колективну і власну безпеку.

Перші заняття у шкільному кабінеті безпеки.