• Ви знаходитесь тут:

• Сторінка шкільного омбудсмена

/Files/images/Шо.png

Метою роботи шкільного омбудсмена є надання усебічної допомоги усім учасникам освітнього процесу в набутті досвіду демократичної поведінки і взаємодії.

В нашій школі на цю посаду обрано Касьянову Олену Едуардівну, вчителя історії та правознавства .

/Files/images/Касьянова.jpg

Уповноважений з прав захисту дитини ХСШ №50 обов’язково розгляне ваші заяви і надасть дієву допомогу.

Якщо ви вважаєте, що Ваші права, права Вашої дитини як учасника освітнього процесу були порушені - звертайтеся до ОМБУДСМЕНА!

Якщо виникло нерозуміння між Вами, Вашою дитиною і учителем, класним керівником, адміністрацією школи - звертайтеся до ОМБУДСМЕНА!

Якщо Вам потрібна правова консультація у рамках функціонування школи - звертайтеся до ОМБУДСМЕНА!

Якщо Вам потрібна інформація про існуючі нормативні і гігієнічні вимоги до організації навчального процесу - звертайтеся до ОМБУДСМЕНА!

Якщо Ви хочете внести пропозиції по удосконаленню і розвитку освітнього закладу – звертайтесь до ОМБУДСМЕНА!

Уповноважений в школі - ця неофіційна особа, яка розбирає конфліктні ситуації, відстежує дотримання законних прав і інтересів учнів, учителів і батьків, займається правовим вихованням, освітою і профілактикою правопорушень.

У основі роботи Уповноваженого лежить філософія співпраці.

Правова основа діяльності омбудсмена

Попередня Січень 2020 Наступна