• Ви знаходитесь тут:

• Сторінка шкільного омбудсмена

/Files/photogallery/шк.омбудсмен.jpg

"Якщо будете жити в любові між собою, і Бог буде з вами, і підгорне під вас ворогів ваших, і будете мирно жити. Та коли в ненависті будете жити, в сварках і міжусобицях, то самі загинете, і землю батьків, і дідів своїх погубите, яку здобули трудом великим."
Ярослав Мудрий

Метою роботи шкільного омбудсмена є надання усебічної допомоги усім учасникам освітнього процесу в набутті досвіду демократичної поведінки і взаємодії.

Наказ про призначення шкільного омбудсмена ХГ №50

Положення про уповноважену особу з питань захисту прав і свобод учасників освітнього процесу(омбудсмена) ХГ № 50

В нашій школі на цю посаду обрано Дорошенко Наталію Вікторівну, вчителя початкових класів.

/Files/photogallery/Дорошенко Н.В.зам.дир..JPG

Уповноважений з прав захисту учасників освітнього процесу ХГ №50 обов’язково розгляне ваші заяви і надасть дієву допомогу.

Якщо ви вважаєте, що Ваші права, права Вашої дитини як учасника освітнього процесу були порушені - звертайтеся до ОМБУДСМЕНА!

Якщо виникло нерозуміння між учасниками освітнього процесу - звертайтеся до ОМБУДСМЕНА!

Якщо Вам потрібна правова консультація у рамках функціонування школи - звертайтеся до ОМБУДСМЕНА!

Якщо Вам потрібна інформація про існуючі нормативні і гігієнічні вимоги до організації навчального процесу - звертайтеся до ОМБУДСМЕНА!

Якщо Ви хочете внести пропозиції по удосконаленню і розвитку освітнього закладу – звертайтесь до ОМБУДСМЕНА!

Уповноважений в школі - ця неофіційна особа, яка розбирає конфліктні ситуації, відстежує дотримання законних прав і інтересів учасників освітнього процесу, займається правовим вихованням, освітою і профілактикою правопорушень.

У основі роботи Уповноваженого лежить філософія співпраці.

Правова основа діяльності омбудсмена

Консультації для батьків педагогічними працівниками