• Ви знаходитесь тут:

• Методична робота

/Files/photogallery/Методична робота.gif

Тема методичної роботи, над якою працює Шевченківський район:

«Мотивація як визначальний фактор організації навчальної діяльності учнів та вихованців в умовах соціалізації».

Тема методичної роботи, над якою працює ХГ №50

"Модернізація та демократизація партнерської взаємодії дітей і дорослих через створення безпечних і комфортних умов освітнього процесу"

Перелік нормативно-правових документів

Структура методичної роботи ХГ №50

АТЕСТАЦІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ 2024

Робота творчих груп вчителів в ХГ №50

НАКАЗ №52 від 01.09.2023 "Про організацію методичної роботи у 2023/2024 навчальному році в ХГ №50"

Організаційно-методична робота з педагогічними кадрами

Підсумки методичної роботи у Харківській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №50 Харківської міської ради Харківської області за 2022-2023 н.р.

Семінар для керівників закладів загальної середньої та позашкільної освіти Шевченківського району «Технологічні аспекти створення умов для успішної соціалізації учнів та вихованців»

Круглий стіл для класних керівників закладів загальної середньої освіти Шевченківського району за темою: "Особливості діяльності класного керівника з соціально незахищеними категоріями учнів"

Семінар-практикум для вчителів англійської мови закладів загальної середньої освіти Шевченківського району за темою: «НУШ. Використання ділової гри на уроках англійської мови як реалізація особистісно-центриського підходу у навчанні школярів»

Педагогічна майстерня для вчителів української мови та літератури закладів загальної середньої освіти Шевченківського району

Семінар для соціальних педагогів закладів загальної середньої освіти Шевченківського району за темою: «Робота соціального педагога з батьками».

Семінар заступників директорів з НВР загальноосвітніх навчальних закладів Шевченківського району.

Інформація про впровадження інноваційних освітніх технологій

/Files/photogallery/структура метод..jpg

Багато рокiв ХГ №50 у рамках методичної діяльності плідно й дієво співпрацює з провідним педагогічним закладом вищої освіти "Харківська гуманітарно-педагогічна академія"