Позакласні заняття

/Files/images/img_home_02.jpgВиховна система школи – це цілісна структура, яка сприяє успішній діяльності виховання. У школі відбувається моральне становлення учнів, формування в них творчого мислення, відповідальності. Пріоритетним у виховній роботі школи є:

- реалізація особистісно орієнтованого підходу в навчально-виховному процесі;

- залучення молоді до національної та світової культури;

- збереження морального та фізичного здоров’я підростаючого покоління;

- виховання патріотизму, громадських якостей особистості;

- забезпечення педагогічних умов для соціалізації школярів, виховання в них життєвої компетентності.

Для реалізації цих завдань у школі розроблений план виховної роботи навчального закладу та окремі плани, які були затверджені на засіданнях методичних об’єднань класних керівників. Ці плани охоплюють всі напрямки виховання: патріотичне, правове, моральне, художньо-естетичне, трудове, фізичне, екологічне, превентивне та включають у себе календарні, традиційні шкільні свята, заходи, конкурси, міські заходи щодо втілення національної програми «Діти України», «Комплексної програми профілактики злочинності і бездоглядності», «Програми профілактики ВІЛ-інфекції», «Національної програми відродження та розвитку українського козацтва», заходи щодо зміцнення моральності та утвердження здорового способу життя та ін.

Виставка поробок з природного матеріалу «Щедрість рідної землі»

Роботи творчих дітей вражають ентузіазмом та бажанням виділитися серед своїх однолітків та інших учнів.

/Files/images/нге.jpg

Гра «Що?Де?Коли?»

Різнобічні питання можуть поставити Вас в тупик, але наші учні з легкістю будуть вирішувати ребуси та відповідати на питання.

/Files/images/2.jpgКонкурс інсценованої/Files/images/crfprb.jpg казки

Молодші класи з блиском у очах створюють для себе та рідних свято казки.

Вернісаж новорічних композицій "Замість ялинки – зимовий букет"

Наші учні можуть дивувати: саме тому вони створюють неповторні скульптури та різноманітні композиції, за котрі отримують призи.

КВК «Ніч перед Різдвом»

Старшокласники готують безліч жартів та конкурсів, чим дівують та веселять глядачів.

Шоу талантів «Зорезлет»

Учні всіх класів готують дивовижні номери та вражають своїх друзів та вчителів своїми талантами.

День Святого Валентина. /Files/images/valen.jpg/Files/images/hj.jpg

Смілива та цікава гра (8 – 11 кл.) «Любов с першого погляду»

Свято 8 Березня «Шануй жінку»/Files/images/8.jpg

Дивовижний день, коли ми вітаємо жінок з цим яскравим святом та підкреслюємо усі їхні таланти, неймовірну стійкість у сучасному світі і, звичайно, природну жіночність.

Шевченківські свята, конкурс читців.

Цілеспрямоване ставлення до української культури та літератури змушує повертатися до сторінок історії та до творів найвидатнішого поета, що залишив по собі великий творчий доробок.
/Files/images/images III.jpgЗавдяки цій людині наш народ має можливість пишатися своєю рідною мовою, історією та тим, який вплив вони мають на менталітет інших держав.
Діти з захопленням вивчають нові Кобзареві вірші та виразно декламують їх у цей день.
Найкращий читач має можливість отримати приз.

Великдень, конкурс «Писанкові кольори»
/Files/images/Пасха.jpg

Юні художники створили багато ескізів розфарбування писанок. Роботи переможців демонструвалися протягом тижня на вернісажі "Великодні барви".

Виховні години, присвячені трагедії Чорнобиля./Files/images/4epHOPbbIJIm2.jpg

Години, які призначаються, щоб донести до дітей увесь біль та скорботу щодо загиблих під час вибуху під Києвом та навчити їх жаліти, співчувати та розуміти.