ЯК ПІДГОТУВАТИСЯ ДО ЗДАЧІ ЗНО АБО ІСПИТУ

Спочатку підготуйте місце для занять. Заберіть зі столу усі зайві предмети, зручно розкладіть свої зошити, підручники, ручки тощо.

Можна доповнити інтер’єр кімнати жовтим та фіолетовим кольорами, оскільки вони підвищують розумову активність. Для цього достатньо дрібнички: картинки, занавіски, серветки, лампи, тощо. Також цікаво зауважити, що за твердженням вчених запах лимону у кімнаті підвищує розумову працездатність на 20%.

Складіть план своєї роботи. Перед тим визначте - Хто ви є ? - сова чи жайворонок, який час є самим продуктивним. Складіть план занять на кожен день. Важливо чітко знати, що ви робите і не говорити усім оточуючим: «Я займаюся чи готуюсь», а «Я вивчаю саме певний розділ, конкретний матеріал»;

Починайте із найважчого, але посильного. Легше і приємніше залишайте на після обіду.

Змінюйте заняття та відпочинок. Пам’ятайте, що оптимальна тривалість заняття 30-40 хв. Максимум уваги досягається після 10-15 хв. від початку роботи. Тривалість перерв у першій половині дня не повинна перевищувати 5-10 хв. У другій половині дня тривалість кожної наступної перерви збільшуйте на 5 хв. Не забувайте у час відпочинку робити зарядку, займатися спортом, робити короткі прогулянки, допомагати батькам, тобто повністю відволікатися від навчання на короткий час. Спілкування у соціальних мережах, ігри з комп’ютером тільки додають втоми і тому не можуть бути відпочинком.

Тренуйтесь щоденно робити тести. Робіть це із секундоміром.

Не потрібно заучувати напам’ять певні тексти, вчиться робити короткі записи, нотатки, регулярно їх переглядайте.

Регулярно повторюйте матеріал, бажано через 10 хв, після того, як ви вивчали новий матеріал, а згодом через добу. Кожне наступне повторення повинно бути коротшим попереднього.

Кiлькiсть переглядiв: 915

Новини

Календар

Попередня Квітень 2024 Наступна
ПВСЧПСН
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930