Орієнтовні теми для проведення Першого уроку в 2017/2018 навчальному році

Матеріали для проведення першого уроку

"Європа - наш цивілізаційний вибір"

Кравченко Ю.В."Європейські перспективи України"

Гайда Л.А."Урок у музеї"

Історія Європейського Союзу

Етапи розширення Європейського Союзу

Символи Європейського Союзу

Які це - європейські цінності?

Орієнтовні питання для проведення вікторин, конкурсів, інтелектуальних ігор

"Щоб історію пізнати треба інтеграл нам взяти"

(матеріали з математики, історії, географії,літератури для проведення інтегрованого Першого уроку)

Дубовська О.М."Задачі з математики українознавчого змісту" (для учнів 7 класу)

Свириденко О.Л."Задачі з математики історичного змісту" (для учнів 9-11 класів)

Баранова С.Л."Українське державотворення у ХХ столітті" (для учнів 10 класу)

Василиженко М.К."Історію ти будеш краще знати, Якщо вмієш добре рахувати" (для учнів 7-8 класів)

"Україна на карті Європи"

(розробки уроків та позакласних заходів для проведення Першого уроку в 2017/2018 навчальному році)

Гриценко І.М."Я люблю свою Україну" (перший урок для учнів 1 класу)

Гончарова С.Л."З Україною в серці"(усний журнал для учнів 2 класу)

Баканьова С.В."Діти єднають Україну" (тренінг для учнів 3 класу та членів їх родин)

Кошман І.В."Все, що рідне, хай нам буде найдорожче і святе,Рідна віра, рідна мова, рідний край наш над усе!"(урок-квест для учнів 4 класу)

Алєксєйчик О.О.,Баканьова С.В.,Круглик С.М. Підбірка різних літературних жанрів на патріотичну тематику

Дуняшенко Н.В."Моя Україно! Ти мати єдина на всі покоління й віки..."(веб-подорож для учнів 5 класу)

Арутюнян О.С."Ми - європейці: реальність та перспективи" (урок спілкування для учнів 9-11 класів)

Гончар В.О."Україна - держава європейська" (урок-спілкування для учнів 9-11 класів)

Бузько В.Л."Видатні українські вчені, винахідники, які зробили вагомий внесок у розвиток світової науки" (урок спілкування для учнів 9-11 класів)

Луценко М."Європейський Союз очима укараїнців / European Union as Ukrainians see it" (урок для учнів 9-11 класів з використанням відеоматеріалів та текстів для читання)

Кизименко В.О."Вивчай Європу – змінюй Україну – країна починається з тебе" (тематичний виховний захід інтелектуального спрямування для дітей та юнацтва)

Лисенко О.М."Ми для Європи - Європа для нас... Нові горизонти відкрити вже час!"

Попередня Листопад 2019 Наступна