Нові надходження

22.11.2017. Нові надходження

/Files/images/novi-nadhodzhennya.jpg

ПІДРУЧНИКИ

Підручники для 1-го класу (НУШ)

Підручники для 8-го класу за новою програмою.

Підручники для 4 - го класу за новою програмою.

Підручники для 7 - го класу за новою програмою.

Методична література на допомогу вчителю середньої школи

Міні конспекти уроків для 8-го класу. Вид-во "Ранок"

- Алгебра. До підручника для 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Автори: Прокопенко Н.С., Захарійченко Ю.О., Кінащук Н.Л.
- Англійська мова. До підручника для 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Автор: Буренко В. М.
- Біологія. До підручника для 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Автор: Задорожний К.М.
- Всісвітня історія. До підручника для 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів.Автори: Гісем О.В., Мартинюк О.О.
- Географія. До підручника для 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Автори: Г. Д. Довгань, О. Г. Стадник
- Геометрія. До підручника для 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Автори:А. П. Єршова, В. В. Голобородько, О. Ф. Крижановський, С. В. Єршов
- Інформатика. До підручника для 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Автори: Бондаренко О. О., Ластовецький В. В., Пилипчук О. П., Шестопалов Є. А.
- Історія України. До підручник для 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Автори: Гісем О.В., Мартинюк О.О.
- Интегрированный курс «Литература (русская и зарубежная)». К учебнику для 8 класса общеобразовательных учебных заведений с обучением на русском языке. Авторы: Т.В. Надозирная,Н.С. Полулях
- Основи здоров'я. До підручника для 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів.Автор: О. В. Тагліна
- Українська література. До підручника для 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів.Автори: Борзенко О. І., Лобусова О. В.
- Фізика. До підручника для 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Автори: В. Г. Бар’яхтар, Ф. Я. Божинова, С. О. Довгий, О. О. Кірюхіна ; за ред. В. Г. Бар’яхтара, С. О. Довгого
- Хімія. До підручника для 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Автор: О. В. Григорович

Методична література на допомогу вчителю початкових класів.

Уроки мужності. Укладач Ротфорт Д. В.,методист КВНЗ«Харківська академія неперервної освіти», учитель вищої категорії, учитель-методист.

У посібнику представлені розробки сценаріїв позакласних заходів для початкової школи, присвячені актуальним темам єдності українського народу, патріотизму, мужності.

Ми — діти твої, Україно! Сценарії заходів національного спрямування. 1 – 4 класи. Автор: Л. В. Пономаренко, С. В. Тютюнник.

Посібник містить сценарії виховних заходів національного спрямування у 1-4-х класах, різноманітні за формою проведення (свята, години спілкування, інтелектуальні ігри, подорожі, КВК та ін.)

Національно-патріотична література

З Україною в серці: патріотична хрестоматія.

/Files/images/хрест.jpg

/Files/images/1_41.jpeg

Книгу пам'яті "Небесна сотня", яка зібрала в собі хроніку подій на Майдані взимку 2014 року, підготувало видавництво "Фоліо".
У виданні багато фотографій, описані реальні факти трагічних протистоянь в центрі столиці України.

Передмови до книги написали церковні ієрархи: Філарет, Патріарх Київський і всієї Руси-України, Святослав, глава Української греко-католицької Церкви, представник Української Православної Церкви протоієрей Георгій Коваленко.

/Files/images/Koschkina_cover.jpg

Розслідування Соні Кошкіній в книзі «Майдан. Нерозказана історія »
– Як планували та здійснювали розгін студентів?
– Хто готував бійню на Банковій 1 грудня та спробу розгону Майдану 10 грудня?
– Хто доправив із Росії в Україну «гуманітарний вантаж» – 13 тисяч гранат, які застосовували проти Майдану?
– Який наказ отримали снайпери, виведені на позиції ще 14 січня?
– Хто розстрілював героїв Небесної сотні, і чому досі не названо винних?

/Files/images/mij-majdan.jpg

Унікальність книги "МІЙ МАЙДАН" полягає в тому, що її написав не журналіст чи політичний діяч, а один з учасників Майдану. Завдяки цьому, в книзі відсутнє пропагандистське схвалення дій політиків чи драматизоване журналістами висвітлення подій. Автор правдиво описує перебіг подій, більшість яких бачив на власні очі.

/Files/images/3199.jpg

«Щоденник Майдану» - це документ, представлений у вигляді особистого щоденника, який описує життя в Києві і в країні під час євромайдан, під час окупації Криму і після цих подій. Українське російськомовне видання доповнене репортажами про події, що відбуваються в Україні до початку листопада 2014 року, написаними для норвезької газети «Даг ог Тід».

Попередня Листопад 2019 Наступна