"Існує два види знань: або знання про предмет як такий, або знання про те, де знайти інформацію про предмет" (Самюель Джонсон)

Не знаеш, що таке медіатека? Дивись тут

Цим матеріалом ви можете скористатися в нашій бібліотеці.

Географія України

"Інститут передових технологій" Географія України. Атлас для 8-9 класу. – Електронний диск. – 2004.
Електронний навчальний курс з географії з картами «Україна та регіони» виготовлений на замовлення Науково-методичного центру організації та виготовлення засобів навчання Міністерства освіти і науки України. Зміст Атласу і його структура сформовані відповідно до навчальної програми.

Атлас Економічна і соціальна географія світу

Електронний атлас Економічна і соціальна географія світу для 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів. – Електронний диск. – 2004.
Програма оснащена функціями зміни вихідного зображення і "мандрування" картою, які полегшують роботу з фрагментами карти і надають можливість отримання як загальної, так і більш детальної інформації. До кожної карти подано тексти-коментарі, що доповнюють і конкретизують відповідну картографічну інформацію. Наявність запитань за змістом видання допомагає користувачеві здійснити самоперевірку.

Атлас з історії України

Електорний атлас з ісорії України для 5 класу загальноосвітніх навчальних закладів.- Електронний диск. - 2004.
До Вашої уваги пропонується CD-видання, що інформативно і технічно забезпечує вивчення відповідного курсу історії. Програма оснащена функціями масштабування і “мандрування” картою, які полегшують роботу з фрагментами карти і надають можливість отримання як загальної, так і більш детальної інформації.Атлас може бути корисним не тільки як навчальне видання, а й стати в пригоді усім, хто цікавиться історією.

Атлас з всесвітньої історії

Електроний атлас для курсу з всесвітньої історії 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів. - Електронний диск. – 2004.
Охоплюють другий період Новітньої історії, від Французької революції кінця XVІІІ ст. до початку Першої світової війни. Відображають процеси утворення держав, перебіг воєнних дій, стан тогочасної культури та господарства.

Атлас з історії України

Електронний атлас з курсу «Історія України» 10 клас загальноосвітніх навчальних закладів. - Електронний диск. – 2006.
- Охоплюють період вітчизняної історії від 1914 р. по 1939 р.;
- Інформує про дати всіх основних подій епохи, що вивчається.

Кiлькiсть переглядiв: 339

Новини

Календар

Попередня Листопад 2019 Наступна
ПВСЧПСН
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930