/Files/images/0116.jpg

ЛИСТОПАД 2016

ЖОВТЕНЬ 2016

ВЕРЕСЕНЬ 2016

Розвиток матеріально - технічної бази навчальних закладів Шевченківського району у 2016 році

Розвиток матеріально-техничної бази навчальних закладів м. Харкова у 2016 році

Розвиток матеріально - технічної бази ХСШ№50 у 2016 році

СЕРПЕНЬ

Фотозвіт

ЛИПЕНЬ

ЧЕРВЕНЬ

ТРАВЕНЬ

Шановні батьки!

Добігає кінця черговий навчальний рік, як завжди, сповнений дитячих відкриттів, здобутків та перемог.
Наша школа, перебуваючи в стані сталого розвитку, протягом року демонструвала високий рівень навчально-виховного процесу, професійну майстерність педагогів та кожного разу пишалася Вами, шановні любі батьки!
Цього року зроблено новий потужний поштовх в історії нашої рідної школи, яка 56-й рік навчає харків’ян.
Жодне відкриття чи перемога нашої шкільної родини були б нездійсненними без Вашої підтримки, Вашої щоденної турботи та піклування. Низький уклін кожному з Вас та слова щирої вдячності! Кожен щабель успішності дітей, то є Ваша нагорода, Ваші успіхи і перемоги!
Наш Харків завжди був і є містом добрих надій та здійснення мрій, бо це майже єдине місто України, де є «Комплексна програма розвитку освіти м. Харкова на 2011-2017 роки», яка має реальне фінансове підґрунтя.
Міська влада та депутатський корпус докладають максимум зусиль щодо додаткового фінансування закладів освіти.
Ця суттєва підтримка значно допоможе нам вирішити цілу низку питань, на які до цього, витрачалися Ваші кошти. Уперше за багато років
до шкіл спрямована реальна фінансова допомога міста!
У школу у достатній кількості завезені миючі та дезінфікуючи засоби, прибиральний інвентар, крейда. Завершено підготовку до протипожежної обробки горища школи. Буде замінено вікна у шкільній їдальні та кабінеті інформатики. У кабінетах, де ще не замінені дошки, їх буде замінено на нові сучасні.
Також буде вирішено питання модернізації та часткового ремонту шляхів водовідведення з м’якої покрівлі нашої школи.
Більше 3,5 мільйонів гривень Харківська міська рада цього річ виділила на оновлення та реконструкцію шкільних спортивних споруд. І в цьому питанні наша школа не забута – нам буде встановлено сучасний спортивний майданчик для воркауту, і це не завершує перелік цільової допомоги.
Таким чином, в умовах оновлення та реформування освітньої галузі, ми не перебуваємо на самоті зі складнощами сьогодення.
Отже освіта рідного міста міцніє, поліпшуються умови для навчання та розвитку наших з Вами дітей, що віддячать нам у майбутньому!

Велике спасибі Вам, Ви найкращі!
Ми разом!
Вдячна шкільна спільнота ХСШ № 50

/Files/images/библиотека.jpg/Files/images/2015-08-18-170.jpg /Files/images/2015-08-18-180.jpg

КВІТЕНЬ