Віртуальна школа підготувала для маленьких глядачів надзвичайно пізнавальні відеоуроки

- Відома українська поетеса Ліна Костенко колись сказала: «В дитинстві відкриваєш материк, котрий назветься потім — Батьківщина». Здається, такі прості слова, а в них захована істина.
Саме в дитинстві ми вперше закохуємось у свою країну. Коли вивчаємо перші слова рідної мови, коли знайомимося з традиціями нашої держави, коли вперше їдемо з батьками у мальовничі Карпати чи на теплий берег Чорного моря. В маленькій дитячій голівці навіть думки немає про заморські, такі омріяні дорослими, країни. Бо домівка дитини – її місце народження.
Хочеться, щоб дорослі теж не забували про свою Батьківщину, і плекали любов до неї у своїх маленьких нащадків. Бо тільки рідна земля буде зігрівати серце аж до самої старості.

Для перегляду відео необхідно встановити останню версію Adobe Flash Player.

- Сьогодні ми дізнаємося багато цікавої інформації про пташок, вивчимо чим вони відрізняються від інших тварин.

Гарантуємо, що після нашого відеоуроку Ваш маленький ерудит буде відмінно знати хто такі птахи.

Приємного перегляду!

Для перегляду відео необхідно встановити останню версію Adobe Flash Player.

- Любі матусі та їх малята, пропонуємо Вам переглянути дуже цікаве відео по природознавству.

До відповідальності людину потрібно привчати ще з малечку, тому ми навчимо ваших діток доглядати за кімнатними рослинами.

Для перегляду відео необхідно встановити останню версію Adobe Flash Player.

- Продовжуємо вивчати математику!

Множина. Число та цифра. Число 0. Математика 1 клас.

Для перегляду відео необхідно встановити останню версію Adobe Flash Player.

Урок про різновиди дерев.
То в чому ж різниця між ялинкою та березою? Переглянувши наше відео Ваша дитина без вагань відповість на це запитання.

Для перегляду відео необхідно встановити останню версію Adobe Flash Player.

- Друзі! Ще одне пізнавальне відео для ваших діток!

Для перегляду відео необхідно встановити останню версію Adobe Flash Player.

- Рослин у природі дуже багато. Вони відрізняються між собою, але складаються з однакових частин. Але з яких?
Саме про це наш наступний урок.

Для перегляду відео необхідно встановити останню версію Adobe Flash Player.

- Природознавство ми також любимо вивчати, чи не так, друзі? Отож, ловіть урок!

Для перегляду відео необхідно встановити останню версію Adobe Flash Player.

- Урок з математики на тему "ЧИСЛА І ЦИФРИ. ОДНОЦИФРОВІ ЧИСЛА"