Майстер клас "Розпис писанок"

2019-04-27

/Files/images/12.04Великдень.jpg

Весна на Україні. Воскресає природа. Наближаються Великодні свята. І беруться українці від великого до малого за дуже давнє мистецтво розпис писанок.

24 квітня 2019 року долучилися до цієї традиції напередодні Великодня і учні нашої школи.Школярі відкрили для себе красу української культури, ставши учасниками майстер-класу з розпису писанок. Писанкарство – один із видів декоративно – прикладного мистецтва на Україні. Під час проведення майстер – класу учні ознайомилися зі значення стародавнього свята Пасхи, символами на писанці, значенні кольорів, дізналися про магічне значення писанки,також розписали власну писанку.
Писанка містить багато таємниць і має чарівну силу.
Це не просто розвага, це перш за все оберіг. Символи, які наносять на яйця, мають своє значення, вони можна сказати програмують на щастя, урожай чи щось інше, залежно від символу. Братися писати писанки слід лише з чистими руками та помислами, руки слід помити, щоб змити негативну енергію. Ну і, звісно, за справу потрібно сідати з хорошим настроєм. Школярі одержали задоволення від майстер – класу, який провели та підготували для них працівники музею наукових відкриттів «WOOM» . Тепер школярі знають, як правильно розмальовувати писанки, кожен з них зможе навчити своїх друзів та майбутніх дітей, як правильно це робити.