ЗНО-2018

2017-09-11

/Files/images/ЗНО2018.jpg

Зовнішнє незалежне оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти в 2018 році, проводитиметься з 22 травня до 14 липня. Про це йдеться унаказі МОН, що підписаний міністром освіти Лілією Гриневич.

У 2018 році кожен зареєстрований учасник зовнішнього незалежного оцінювання матиме право скласти тести не більш як із чотирьох навчальних предметів.

Перелік тестових предметів наступного року дещо зміниться. До програми тестування включено тести з української мови і літератури, історії України, математики, біології, географії, фізики, хіміїта англійської, іспанської, французької та німецької мов. До переліку предметівне включенотест ЗНО з російської мови.

Для проведення зовнішнього незалежного оцінювання з англійської, іспанської, німецької та французької мов використовуються завдання сертифікаційних робіт двох рівнів складності: рівня В1 та рівня В2.

Як і кому результати ЗНО у 2018 році зарахують як ДПА

Результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох навчальних предметів будуть зараховані як результати державної підсумкової атестаціїза рівень повної загальної середньої освіти.Відповідний наказ підписаний міністром освіти Лілією Гриневич.

До переліку предметів, що будуть зараховані як результати державної підсумкової атестації включено тести ЗНО з української мови і літератури (частина тесту з української мови), математики або історії України (частина тесту періоду ХХ - початку ХХІ століття), а також одного з навчальних предметів за вибором випускника: історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької або французької мови.

Випускники старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2018 року, які бажають зарахувати результат ЗНО з іноземної мови як оцінку за державну підсумкову атестацію та вивчали цю іноземну мову на профільному рівні, мають складати відповідний предметний тест рівня В2.

Також результати ЗНО з української мови і літератури (українська мова) будуть зараховані як результати ДПА за освітній рівень повної загальної середньої освіти для учнів професійно-технічних та вищих навчальних закладів, які в 2018 році здобудуть повну загальну середню освіту.

Попередня Вересень 2018 Наступна