І семестр 2016/2017 н.р.

№ з/п ПВБ КЛАС ХСШ №50 Клас ДМШ №9 Музичний інструмент Назва конкурсу Досягнення Час проведення
1 Хлус Єлізавета 3 фортепіано Відкритий фестиваль Світової музики пам’яті М.Д.Леонтовича Лауреат ( у складі дуету) 8-14.12.2016
2 Тугай Михайло 8 скрипка Відкритий фестиваль Світової музики пам’яті М.Д.Леонтовича учасник 8-14.12.2016
3 Шевченко Катерина 9 домра VIII Всеукраїнський фестиваль- конкурс мистецтв «Осінні мелодії» Лауреат І місце 18-19.11.2016
4 Платонова Софія 8 вокал ХVII Відкритий фестиваль польської та української музики ім.. К.Шимановського Лауреат 26-29.10.2016
Відкритий фестиваль Світової музики пам’яті М.Д.Леонтовича Дипло-мант 8-14.12.2016
Обласний фестиваль академічного вокалу «Слобожанська Камерата» Лауреат І місце 18-19.11.2-16

2015/2016 н.р.

Квітень-травень V Відкриті дельфійські ігри Слобожанщини «Надія, молодість, талант»
1 Гросс Андрій І місце ,Золота медаль
2 Сіліна Уляна ІІ місце, Срібна медаль
3 Гузь Уляна ІІ місце, Срібна медаль
4 Місакян Софія ІІ місце, Срібна медаль
5 Дует: Платонова Софія Ціколія Ніно ІІ місце, Срібна медаль
6 Ракша Надія ІІІ місце. Бронзова медаль
7 Солонінкіна Ірина ІІІ місце. Бронзова медаль
8 Надененко Софія Участь
9 Лихограй Анастасія Участь
10 Насєдкіна Марія Участь
11 Надененко Дар’я Участь
12-16 травня XV Всеукраїнський дитячий і юнацький фестиваль-конкурс класичної та сучасної музики «Ландыш»
1 Філіппова Дар’я Дипломант
2 Паршина Дар’я Дипломант
3 Місакян Софія Дипломант
21-24 травня Х Міжнародний дитячий конкурс « Гармонія» м. Бєлгород
1 Паршина Дар’я Лауреат ІІ ступеню
1 червня Міський концерт , присвячений Дню захисту дітей в ХНАТОБі
1 Платонова Софія Солістка (з оркестром народних інструментів)
4-7 червня ХІІІ Всеукраїнський конкурс юних виконавців імені Л. Бетховена
1 Солонінкіна Ірина Лауреат І місце
2 Лихограй Поліна Лауреат І місце
3 Харченко Федір Лауреат ІІІ місце
4 Вокальний ансамбль: Надененко Дар’я Насєдкіна Марія Петрова Юліана Лауреат І місце
2 жовтня Шкільний Святковий концерт, присвячений Дню учителя. Дню музики.
Платонова Софія Участь у концерті
Циколія Ніно Участь у концерті
Солонинкіна ірина Участь у концерті
Стожарова Єлизавета Участь у концерті
Курганська Ірина Участь у концерті
Кучер Анастасія Участь у концерті
11-15 жовтня ХVІ Відкритий фестиваль польської та української музики ім. К.Шимановського
1 Хлус Єлизавета Лауреат
2 Місакян Софія Лауреат
29-31 жовтня ХХ Міжнародний фестиваль - конкурс мистецтв « Співограй»
1 Маркєлова Марія ІІІ місце
6 листопада Всеукраїнський відкритий фестиваль-конкурс виконавців на народних інструментах« Барви Полтави»
1 Маркєлова Марія Дипломант
14 листопада Обласний фестиваль академічного вокалу «Слодожанська камерата»
1 Платонова Софія ІІІ місце
24,25 листопада Обласний конкурс виконавців на народних інструментах
1 Сіліна Уляна ІІ місце
2 Грос Андрій Результаты будут чуть позже
3 Маркєлова Марія Результаты будут чуть позже

Кiлькiсть переглядiв: 331

Новини

Календар

Попередня Листопад 2019 Наступна
ПВСЧПСН
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930